hoteldefite
188 poze   4120 vizite

4-Scoala

Daca vreti sa faceti scoala in timp ce sunteti cazati la noi in Hotel puteti a va inscrieti.
Clasele sunt de la 1 la 8.
Programul scolar:
Clasa 1-8.00-9.00
Clasa 2-10.00-12.00
Clasa 3-12.00-13.00
Clasa 4-13.00-14.00
Clasa 5-14.00-16.00
Clasa 6-16.00-18.00
Clasa 7-18.00-19.00
Clasa 8-19.00-20.30



Albumul selectat nu contine nici o poza.








Comentarii album • 0
Acest album nu are incă nici un comentariu.
Către: hoteldefite

Mesaj:
Mesajul a fost trimis.
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou.